fot. Kartuski Klub Kickboxingu Rebelia

Mistrzowski występ kartuskich kickboxerów i grapplerów w rozgrywkach wojewódzkich

Ubiegłoweekendowe zmagania kickboxerów oraz grapplerów zakończyły się dużym sukcesem kartuskich sportowców. W czasie Mistrzostw rozegranych u siebie, udało im się aż cztery tytuły mistrzowskie.

[Not a valid template]W ubiegłą sobotę w Kaszubskim Centrum Walki w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu oraz Grapplingu. Patronat nad imprezą sprawuje Polski Związek Kickboxingu.

Do stolicy Kaszub przyjechali zawodnicy z całego Pomorza jak i województw ościennych. W sumie odbyły się 42 walki pomiędzy zawodnikami z 11 klubów. W rozgrywkach Polska Flota Rebelia Kartuzy oraz Fantom MMA Kartuzy wystawili 26 zawodników. Odnotowali oni 15 zwycięstw. Kartuskie zawody były ostatnią składową przygotowania do Pucharów Świata 2018 w Insbrucku i Rimini. Pierwszy z nich już za dwa tygodnie w Austrii.

Reklamy

Cztery z ośmiu wyróżnień w postaci tytułów najlepszych zawodników Mistrzostw pozostało w Kartuzach. Skład sędziowski pod przewodnictwem Ryszarda Zawistowskiego spośród zawodników i stoczonych przez nich walk w grupie juniorów wybrał Michała Konkel oraz Celinę Horstmann jako najlepszych. Z kolei w grupie kadetów najlepszy okazał się Damian Czaja. Zaś czołowym grapplerem został został Mateusz Czarnowski z Fantomu. Pozostałe wyróżnienia trafiła w ręce zawodników z Trójmiasta, Lęborka i Kwidzyna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*