Miszewo. Kierująca autem i pasażer poszkodowani w wypadku drogowym

Miszewo. Kierująca autem i pasażer poszkodowani w wypadku drogowym

Wczoraj funkcjonariusze z kartuskiej „drogówki” pracowali na miejscu wypadku drogowego w Miszewie (gm. Żukowo), w wyniku którego 2 osoby trafiły do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem ,najprawdopodobniej podczas wymijania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą hyundaiem kobietą.

Wczoraj po godzinie 7 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Miszewo (gm. Żukowo). Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Funkcjonariusze z kartuskiej „drogówki” wstępnie ustalili, że 48-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadący volkswagenem najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności podczas wymijania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się z prawidłowo jadącą w przeciwnym kierunku 45-letnią kobietą, kierującą hyundaiem.

Reklamy

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 45-latka oraz pasażer hyundaia. Po wstępnych ustaleniach funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*