fot. GKS Cartusia 1923

Młodzi piłkarze GKS Cartusia 1923 powołani do reprezentacji

Po raz kolejny talenty kartuskiego klubu zostały docenione. Trójka sportowców została powołana do kadr, gdzie będą rozwijać swoje umiejętności.

fot. GKS Cartusia 1923

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 15 – Patrycja Jankowska ogłosiła kadrę powołanych zawodniczek na konsultację szkoleniową. Odbywać się będzie w dniach 24.05 – 27.05 w Pruszkowie. W gronie tym znalazła się zawodniczka GKS Cartusia 1923 – Weronika Lewandowska. Jest ona jedyną reprezentantką województwa pomorskiego. Weronika jest wychowanką klubu KS Sulmin. Zaś od blisko roku występuje z powodzeniem w zespole juniorów C2 kartuskiego klubu grającym w I lidze wojewódzkiej rocznika 2004/05.

Także dwóch kolejnych zawodników tego zespołu: Łukasz Plichta i Oliwier Stenzel zostało powołanych przez  Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku. Brać będą udział w turnieju kadr wojewódzkich rocznika 2005, który odbędzie się 15–16.05 2018 r. w Malborku. W turnieju tym wezmą udział zespoły z województw zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*