„Niech gwiazdka w sercu trwa cały rok” – Jasełka Przedszkola Samorządowego w Przodkowie [ZDJĘCIA]

„Niech gwiazdka w sercu trwa cały rok” – Jasełka Przedszkola Samorządowego w Przodkowie [ZDJĘCIA]

Tegoroczne „Jasełka” odbyły się pod hasłem „Niech gwiazdka w sercu trwa cały rok”, w których wykonaniu wzięło udział ponad 100 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Przodkowie.

DSC_1534

Zdjęcie 1 z 25

Dzieci zaprezentowały głównie piosenki świąteczne, kolędy, wiersze i tańce, które zostały przygotowane przez nauczycielki przedszkola: Gabrielę Bielecką, Małgorzatę Bronk, Justynę Jóskowską i Monikę Frankowską. Zaś pomysłodawczynią tegorocznych Jasełek i nad całością występu czuwała nauczycielka Renata Sypion.

W tym roku przedszkolaki przedstawiły koncert świąteczny.

Reklamy

Dzieci  ubrane były w stroje: choinki, renifery, Święte Mikołaje, elfy, pasterze i anioły. Niektóre stroje były bardzo ciekawe, bo przygotowane własnoręcznie przez rodziców i bardzo pomysłowe.

Po części artystycznej dzieci, rodzice i goście podzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i zasiedli do stołów. Dla rodziców dzieci przygotowały upominki w postaci szklanych bombek z kaszubskim wzorem, które wcześniej pomalowały podczas warsztatów plastycznych z panią Bożeną Kupper-Krzyżanowską.

Wójt gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski złożył życzenia świąteczne wszystkim przybyłym. Ksiądz proboszcz Wacław Mielewczyk odmówił modlitwę, po której zgromadzeni podzielili się opłatkiem.

Dla dzieci czekała niespodzianka w postaci dmuchanego zamku i zjeżdżalni, z której dzieci mogły korzystać do woli.

  – Dziękuję nauczycielkom za włożony trud w przygotowanie „Jasełek” – powiedziała Maria Baranowska, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Przodkowie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*