Kolorowo i muzycznie – Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach! [ZDJĘCIA]

Kolorowo i muzycznie – Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach! [ZDJĘCIA]

Cóż to była za noc! Pełny kolorów wieczór, a później energetyczne występy muzyczne przyniosła tegoroczna Noc pod Gwiazdami. Na placu przed Amfiteatrem „Szerokowidze” w sobotę każdy znalazł coś dla siebie. Uwieńczeniem imprezy był występ zespołu Loka i Sarsy.

Nawet krótkotrwała ulewa, nie zepsuła tegorocznej Nocy pod Gwiazdami. Po raz pierwszy w historii tej imprezy, odbyła się również Eksplozja Kolorów. Atrakcja ta była strzałem w dziesiątkę. Kolorowymi proszkami posypywali się zarówno najmłodsi, jak i starsi. W ten sposób stworzyli żywy, kolorowy kolaż. Dodatkowe emocje zapewniali artyści, występujący na deskach Amfiteatru „Szerokowidze”. Gwiazdą tegorocznej odsłony imprezy była Sarsa.

Kolorowa Noc pod Gwiazdami

Imprezę rozpoczął występ zespołu The Pivnic Band. Zespół ten tworzą młodzi muzycy, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach. Następnie na scenie pojawił się zespół The Mind Seekers, a wieczorem zespół regge – Etna Kontrabande. Sporą popularnością cieszył także występ grupy Loka. Wykonali swoje największe hity. Piosenki „Prawdziwe powietrze”, „D.N.A.” czy „Atom miłości” wraz z muzykami, zaśpiewała zgromadzona widownia. W oczekiwaniu na finał Noc pod Gwiazdami 2018, publiczność do wspólnej zabawy zaprosił Mateusz Pawelczyk.

Reklamy

Gwiazdą wieczoru była Sarsa, która dużą popularność zyskała dzięki występowi w polskiej edycji programu „The Voice of Poland”. Mimo silnego wiatru i chłodu, pod sceną zgromadziła się duża publiczność. 

Z pewnością sobotnia Noc pod Gwiazdami, dzięki Eksplozji kolorów, była świetną okazją do zabawy dla całych rodzin. Tradycja posypywania się proszkami Holi wywodzi się z Indii. W Polsce zyskała sporą popularność już kilka lat temu. W Sierakowicach, dzięki niepozornym woreczkom z kolorowym proszkiem, było wiele radości, śmiechu i zabawy. Kolejna okazja do zabawy w czasie Eksplozji kolorów, czeka na wszystkich chętnych już w tę sobotę, 18 sierpnia, w czasie żukowskiej Muzy nad jeziorkiem. Na scenie pojawi się m.in. zespół Coma i Farben Lehre.

11082018_noc_pod_gwiazdami (1)

Zdjęcie 1 z 86

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*