Nowa pizzeria na mapie Kaszub. Wielkie otwarcie już wkrótce!

Nowa pizzeria na mapie Kaszub. Wielkie otwarcie już wkrótce!

W Dąbrowie koło Miszewa (gm. Żukowo) lada dzień (wtorek, 6 lutego, godz. 14) otwiera się nowa wyjątkowa pizzeria – „Przystań u Bercika”. To lokal tworzony z pasją, w którym szczególną uwagę przykłada się do dobrej jakości składników oraz ciasta do pizzy. Na wielkie otwarcie przygotowano promocję dla klientów – pizza 30 cm za jedyne 20 zł przez pierwsze 3 dni!

Jak mówi jego właścicielka Dagmara Mejna, „Przystań u Bercika” to lokal tworzony z pasją, którego celem jest serwowanie najlepszej pizzy – nie tylko w okolicy. Jednocześnie pizzeria zgodnie z założeniem ma mieć prostą, a zarazem chwytliwą nazwę. D. Mejna gwarantuje, że pizza w jej lokalu będzie nie tylko smaczna, ale przede wszystkim unikatowa.

-Nasze menu jest okrojone, ale to nie oznacza, że jest ubogie. Specjalizujemy się w tym, co najlepsze i właśnie to zamierzamy serwować naszym gościom – mówi właścicielka „Przystani u Bercika”. – Ciasto do naszej pizzy jest idealne i myślę, że zachwyci niejednego smakosza. Dla fanów wołowiny w menu znajdą się też przeróżne burgery, a dla bardziej wymagających gości serwować będziemy też makarony i przystawki.

Ekipa pizzerii „Przystań u Bercika” stawia przede wszystkim na dobrej jakości składniki, których w ich lokalu na pewno nigdy nie zabraknie. To zaś przekłada się na obłędny smak pizzy. Właścicielka Dagmara Mejna zaprasza wszystkich na wielkie otwarcie lokalu – zapewnia, że każdy znajdzie w menu coś dla siebie.

No właśnie! Wielkie otwarcie „Pizzerii u Bercika” zaplanowano już na wtorek 6 lutego o godz. 14 w Dąbrowie koło Miszewa (gm. Żukowo) przy ul. Bosmańskiej 1C. Z tej okazji 30-centymetrowa pizza będzie dostępna dla klientów za jedyne 20 zł – od dnia otwarcia przez kolejne 3 dni!

Stronę internetową „Przystani u Bercika” możesz odwiedzić TUTAJ.

Stronę Facebookową „Przystani u Bercika” możesz odwiedzić TUTAJ.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*