Od 2. lat zmaga się z kontuzją. Bliscy i przyjaciele postanowili pomóc

Od 2. lat zmaga się z kontuzją. Bliscy i przyjaciele postanowili pomóc

Zawodnik Cartusii Krzysztof Różnicki 2 lata temu doznał poważnej kontuzji. Leczenie w Polsce nie przyniosło jednak rezultatów. Okazało się za to, że pomóc może kosztowna operacja w Londynie. Jego bliscy i przyjaciele więc uruchomili zbiórkę środków, apelując o pomoc.

-Być może największy sportowy talent z naszego regionu, mistrz Europy juniorów, Krzysztof Różnicki od 2 lat zmaga się z długotrwałą kontuzją. Leczenie w Polsce nie dało odpowiednich rezultatów – piszą do naszej reakcji przyjaciele Krzysztofa. – Ostatnią szansą jest kosztowny zabieg w klinice w Londynie.

Krzysztof Różnicki to biegacz średniodystansowy, Mistrz Europy Juniorów, Mistrz Polski Seniorów, rekordzista kraju juniorów młodszych i juniorów, posiadacz siódmego wyniku w historii Polski na 800m, który był jednocześnie wskaźnikiem na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Reklamy

Poza niepodważalnym talentem, Krzysztofa cechuje sumienność, dyscyplina pracy i przede wszystkim, co pokazały nie tylko wspaniałe wyczyny lekkoatletyczne, ale przede wszystkim ostatnie dwa „niebiegowe” lata, niesamowity charakter i wolę walki.

Sportowiec latem 2021 doznał kontuzji ścięgna Achillesa. Przeszedł od tego czasu 2 zabiegi, które nie rozwiązały problemu. W ostatnim czasie udał się więc na konsultacje do specjalistycznej kliniki do Londynu.

Okazało się, że jedyną szansą na powrót do profesjonalnego sportu jest kosztowny zabieg. Po wszystkim czeka go również kolejna przerwa na wygojenie i długotrwała rehabilitacja. Bliscy i przyjaciele Krzysztofa apelują o pomoc, a także zorganizowali zbiórkę.

Link do zrzutki znaleźć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*