Nowotwór zabrał im ojca. Trwa zbiórka na dokończenie budowy domu, którą zaczął

Nowotwór zabrał im ojca. Trwa zbiórka na dokończenie budowy domu, którą zaczął

Kilkuosobowa rodzina z gm. Sierakowice przez nowotwór straciła męża i ojca, który budował dla nich wymarzony dom. Pragną, aby ich największe marzenie się spełniło, w związku z czym uruchomiona została zbiórka na dokończenie budowy. Nie bądźmy obojętni – zachęcamy do wsparcia.

Wydarzyła się tragedia, która zmieniła całe życie mojej rodziny, mamy i trójki rodzeństwa. Po 3-letniej wyczerpującej walce z nowotworem złośliwym zmarł mój tata Sławomir Mejna (43l.) Był on jednym żywicielem mojej rodziny, dokładał ogromnych starań abyśmy mogli zamieszkać we własnym domu – czytamy we wpisie na Facebookowej stronie „Sierakowice – Kraina Miłości”

-Zamieszkujemy w skromnych warunkach, które staraliśmy się poprawić.Tata bardzo chciał, abyśmy godnie żyli w domu, który zaczął budować. Wszystkie oszczędności na bieżąco były wydawane na ukończenie budowy.Obecnie budowa zatrzymała się na etapie stanu surowego zamkniętego. Chcielibyśmy w niedalekiej przyszłości zamieszkać w nowym domu, lecz los odebrał nam tatę bez którego nie damy rady – czytamy dalej.

Reklamy

Środki finansowe, którymi dysponuje rodzina, wystarczają na skromną realizacje podstawowych potrzeb, a marzenie o nowym domu odeszło na dalszy plan. Można im jednak pomóc, wspierając zbiórkę na dokończenie budowy domu, którą zaczął ich ojciec.

Zbiórkę wesprzeć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*