Okradł dom w Goręczynie. Złapała go policja

Okradł dom w Goręczynie. Złapała go policja

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu elektronicznego z domu jednorodzinnego w Goręczynie o łącznej wartości ponad 3 tys. zł. Sprawca usłyszały dzisiaj zarzut kradzieży, za który grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

W nocy z 16 na 17 października doszło do kradzieży sprzętu elektronicznego z domu jednorodzinnego w miejscowości Goręczyno. Sprawca ukradł aparat fotograficzny, tablet, laptop oraz pieniądze o łącznej wartości ponad 3 tys. zł. 

Funkcjonariusze natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o przestępstwie, przystąpili do działań mających na celu ustalenie i szybkie zatrzymanie sprawcy kradzieży. W wyniku intensywnych działań policjanci ustalili podejrzanego. Wczoraj wieczorem zatrzymano 24-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania znaleziono mienie pochodzące z kradzieży. Sprzęt w całości został odzyskany i przekazany prawowitemu właścicielowi.

Reklamy

Podejrzanego doprowadzono do policyjnej izby zatrzymań. 24-latek usłyszały dzisiaj zarzut kradzieży, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*