OTOZ Animals prosi o naszą pomoc! Trwa zbiórka na diagnostykę, leczenie i operacje zwierząt

OTOZ Animals prosi o naszą pomoc! Trwa zbiórka na diagnostykę, leczenie i operacje zwierząt

Karmią, pielęgnują, łatają połamane serca zwierząt… Dzisiaj to oni proszą o naszą pomoc. Pracownicy OTOZ Animals w Dąbrówce, organizują zbiórkę dla schroniska. Każdy z nas może pomóc!

otoz animals zbiórka 2019

OTOZ Animals zbiórka 2019

– Kochani, każdego dnia borykamy się z mniejszymi lub większymi zmartwieniami, ale nigdy nie brakuje nam wiary w to, że zmieniamy świat bezdomnych zwierząt na lepsze.Karmimy, pielęgnujemy, łatamy połamane serca…Czasami jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Dzięki wielu wspaniałym ludziom otrzymujemy potrzebną nam pomoc. Wiele razy zadajecie nam pytanie czego potrzeba nam najbardziej. – Odpowiedź jest oczywista. Wciąż niezmiennie brakuje nam nowych domów dla naszych podopiecznych. Brakuje własnego miejsca na ziemi dla każdego z nich. Tymczasem pragniemy, aby nasi przyjaciele wyczekiwali na tę chwilę wspaniałej adopcji w jak najlepszych warunkach. Dbamy o to , aby jadły zdrowo i do syta. Dbamy o ich zdrowie i czyste otoczenie. Każdy kto chciałby przyczynić się do iskierki w oczach naszych podopiecznych może zorganizować zbiórkę darów dla schroniskowych bezdomniaczków wśród rodziny czy przyjaciół. Gotowy plakat można wydrukować i wykorzystać w celach zbiórkowych. Pamiętajcie, że o każdej zbiórce należy poinformować biuro adopcyjne schroniska – mówią nam pracownicy schroniska. – Każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas na wagę złota. Z całego serca dziękujemy za okazane serce.W ostatnim czasie pod skrzydła schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafiło dużo zwierząt wymagających długotrwałego leczenia i drogich operacji często ratujących ich życie. Wszystkie otrzymały natychmiastową pomoc, opiekę oraz dużo miłości. Niestety, pozostały ogromne rachunki do opłacenia – zwracają się o pomoc.

 

KOMU MOŻECIE POMÓC?

Animek to starszy kilkunastoletni psiak, który trafił do nas w wyniku interwencji. Po szczegółowych badaniach odkryliśmy, że cierpiał z powodu uchyłku prostnicy. Zleciliśmy wykonanie dodatkowych badań, które wykazały również problemy z tarczycą. Psiak został przygotowany do operacji, dzięki której będzie mógł normalnie funkcjonować. Animek dzielnie zniósł operację. W chwili obecnej psiak czuje się dobrze, ale jeszcze przez długi czas musi być karmiony specjalistyczną karmą.  

Reklamy

Baks to piękny psiak, u którego zdiagnozowany został nowotwór jąder. Guzy były ogromne! Nie mogliśmy dłużej czekać. Baks jest już po zabiegu, Czekamy na wyniki badań histopatologicznych zmiany nowotworowej.

otoz animals zbiórka 2019

Lepik trafił do nas w wyniku interwencji niehumanitarnego traktowania. Przywiązany do budy, ciężkim łańcuchem. Pracował jako żywy alarm. Psiak od dłuższego czasu, cierpiał na chorobę skóry. Właściciel bardzo zaniedbał jego stan zdrowia. Ze względu na problemy skórne psiak potrzebuje specjalistycznej karmy hipoalergicznej oraz pełnego profilu badań diagnostycznych. Jego leczenie będzie długotrwałe. Lepik każdego dnia przyjmuje suplementy diety, poprawiające jego kondycję. Obiecaliśmy mu nowe lepsze życie.

otoz animals zbiórka 2019

Krak – psiak, który do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafił z chorobą skórną. Aby w pełni zdiagnozować występujące problemy skórne potrzebne jest wykonanie rozszerzonego profilu diagnostycznego krwi. Obecnie czekamy na wyniki badań , które mamy nadzieję jednoznacznie potwierdzą diagnozę. Krak przyjmuje specjalistyczną karmę hipoalergiczną oraz suplementy poprawiające kondycję skóry i sierści. 

otoz animals zbiórka 2019

Zuma to psia seniorka, która trafiła do schroniska bardzo zaniedbana. Starsza, niewidoma i za kołtuniona Zuma, miała również wiele guzów na obu listwach mlecznych. Ze względu na wiek oraz znaczne zaniedbanie zleciliśmy badania krwi przed zabiegiem, aby potwierdzić jej kondycję i przygotować ją do operacji. Sunia jest już po mastektomii jednej listwy mlecznej i po sterylizacji. Czeka ją jeszcze kolejny zabieg usunięcia pozostałej listwy mlecznej, na której również wykryto guzy.

Prezes jest psem, który najdłużej przebywa w naszym schronisku. Ze swoją bezdomnością zmaga się od 2011 roku. Niestety wykryto u niego guza, który w szybkim tempie rozrastał się na głowie psiaka. Nie mogliśmy dłużej zwlekać . Zleciliśmy badania krwi oraz operację usunięcia guza. W chwili obecnej czekamy na wyniki badań histopatologicznych wyciętej zmiany.

otoz animals zbiórka 2019

Murzyn w schronisku mieszka od trzech lat. Psiak boryka się z chorobą trzustki. Na co dzień przyjmuje leki oraz otrzymuje specjalistyczną karmą. Niestety, w ostatnim czasie wykryto u niego guza odbytu. Psiak przeszedł kilka dni temu operację usunięcia guza oraz resekcji większości zębów. Pomimo wieku Murzyn dzielnie zniósł wielogodzinną operację. Nie tracimy nadziei, że kiedyś jeszcze znajdzie wspaniały dom i kochającą rodzinę.

Koszty wszystkich badań diagnostycznych, operacji ratujących życie, antybiotykoterapii i leków przeciwbólowych to 6000 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktur.
Dla naszych podopiecznych, każda złotówka jest na wagę złota.

Numer konta schroniska :

PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

OTOZ Animals
 Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
 w Dąbrówce / koło Wejherowa
 Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*