Podejrzany o napad na salon gier w Kartuzach już w areszcie

Podejrzany o napad na salon gier w Kartuzach już w areszcie

Kartuscy policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój w salonie gier, w czasie którego zaatakował pracownicę i zabrał pieniądze, a uciekając zamknął ją w lokalu. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Do napadu na salon gier doszło pod koniec lutego. Zgłoszenie o przestępstwie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach przyjął około godz. 3 w nocy.

Zobacz też: Policjanci z Kartuz zajęli automaty do gier hazardowych

Na miejsce udali się policjanci z prewencji. Sprawą zajęli się również kartuscy kryminalni. – Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do lokalu przyszedł mężczyzna, chwilę pograł na automatach po czym zaatakował pracownicę salonu – relacjonują służby prasowe KPP w Kartuzach.

Reklamy

Napastnik zabrał z kasy 2000 zł. Zamknął kobietę w salonie i uciekł. Policjanci podejrzanego zatrzymali w ubiegłym tygodniu. O napad i rozbój oskarżyli 28-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut dokonania rozboju.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.  

Skomentuj: Podejrzany o napad na salon gier w Kartuzach już w areszcie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*