Akademia Biegowa Kartuzy

Powstaje Akademia Biegowa Kartuzy

W Kartuzach powstaje Akademia Biegowa. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek, 6 września o godz. 19:00 na stadionie sportowym klubu Cartusia przy ul. 3 Maja. Zajęcia potrwają około półtorej godziny.

akademia_biegania__KARTUZY_02

Zdjęcie 1 z 3

Fot.: mat. organizatora

Akademia Biegowa w Kartuzach funkcjonować będzie dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Biegacze spotykać będą dwa razy w tygodniu na stadionie Cartusii. Miłośnicy biegania trenować będą pod okiem trenera Karola Nowakowskiego, szkoleniowieca m.in. Dominiki Nowakowskiej, multimedalistki mistrzostw Polski.

Zobacz też: Bieg Arasmusa na 775-lecie Kiełpina

Karol Nowakowski od roku z powodzeniem prowadzi Akademię Biegową Amator w Kiełpinie, w zajęciach której uczestnicy regularnie kilkanaście osób, a zdarza się czasem, że nawet kilkadziesiąt. Teraz taką możliwość będą mieli mieszkańcy Kartuz. Szkoleniowiec na profesjonale treningi zaprasza nie tylko biegaczy doświadczonych, ale także początkujących.

Pierwsze zajęcia odbędą się 6 września (wtorek) o godz. 19:00 na stadionie sportowym klubu Cartusia przy ul. 3 Maja. Zajęcia trwają zwykle ok. 90 – 100 minut. Cyklicznie zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki.

Reklamy

Skomentuj: Powstaje Akademia Biegowa Kartuzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*