????????????????????????????????????

Pożegnano Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp. szt. Witolda Bronk

Komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach asp. szt. Witold Bronk w piątek przeszedł na emeryturę. Pożegnał go Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach Andrzej Kiełkowski, koledzy z pracy oraz wójtowie gminy Sierakowice i Sulęczyno. Od tego momentu obowiązki Komendanta będzie pełnił asp.szt. Krzysztof Myszk.

[Not a valid template]W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Witolda Bronk. Spotkanie odbyło się w Sierakowicach przy udziale kadry kierowniczej, kolegów policjantów oraz wójtów gmin Sierakowice i Sulęczyno. Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach kom. Andrzej Kiełkowski podziękował odchodzącemu komendantowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby. Życzył mu również pomyślności w realizacji planów osobistych po przejściu na emeryturę. Na pamiątkę wręczył byłemu już komendantowi Sierakowic okolicznościowy grawerton.

Asp.szt. Witold Bronk służbę rozpoczął w 1991r. w Komisariacie Policji Gdańsk – Nowy Port, na stanowisku dzielnicowego. Od 1993r. służył w Kartuzach. Ostatnie 3-lata pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach.

Reklamy

Podczas uroczystości kom. Andrzej Kiełkowski powierzył również pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Krzysztofowi Myszk, oraz Kierownikowi Posterunku Policji w Sulęczynie asp.szt. Jarosławowi Pyszka.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*