Prace przy ul. Tuchomskiej w Baninie. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Prace przy ul. Tuchomskiej w Baninie. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Od poniedziałku, 17 czerwca rozpoczną się prace budowlane na ul. Tuchomskiej w Baninie. W pierwszej kolejności zdjęte zostaną płyty yomb oraz wbudowana zostanie kanalizacja deszczowa na odcinku od ul. Mazurskiej do ul. Polnej.

Czekają nas prace remontowane na ul. Tuchomskiej w Baninie. Po zakończeniu roku szkolnego prace budowlane będą prowadzone etapami już na całej długości przebudowywanego odcinka ulicy, co będzie wiązało się z poważnymi, tymczasowymi utrudnieniami.

Na ul. Tuchomskiej wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wdrożeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną.

Reklamy

OGLĄDAJ TEŻ: Wojciech Kankowski, Burmistrz Gminy Żukowo – „Na dywaniku” [03.04.2019]

– Proszę o wyrozumiałość i – w miarę możliwości – o omijanie placu budowy i korzystanie z objazdów, które będą poprowadzone ulicami Wodnika, Zdrojową, Mazowiecką i Mazurską – apeluje Zastępca Burmistrza Tomasz Szymkowiak.

Prace budowlane, zgodnie z umową, mają zakończyć się do końca września br. Jednak, według deklaracji wykonawcy, przejezdność powinna obowiązywać już na początku września. W efekcie inwestycji powstanie nawierzchnia asfaltowa o długości około 1,2 km wraz z infrastrukturą pomocniczą. Koszt zadania to niemal 1,5 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.

Prace przy ul. Tuchomskiej w Baninie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*