Prowadził po alkoholu i z zakazem. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym

Prowadził po alkoholu i z zakazem. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym

Dziś w nocy funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sierakowicach zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który prowadził auto będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo 39-latek ma bezterminowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz był poszukiwany listem gończym.

Podczas nocnego patrolu policjanci z Sierakowic zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierowca mógł znajdować się pod wpływem alkoholu, wskazywał na to styl jego jazdy. Mundurowi natychmiast włączyli sygnały w celu zatrzymania pojazdu do kontroli. Podczas czynności okazało się, że kierowcą volkswagena jest 39-latek, od którego mundurowi wyczuli zapach alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ma w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu 39-latka w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że ma on bezterminowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz jest poszukiwany listem gończym za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Reklamy

Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok i trzy miesiące. 39-latkowi za jazdę pod wpływem alkoholu oraz pomimo zakazu, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*