fot. Urząd Gminy Przodkowo

Przodkowo po raz ostatni rozegrało siatkarskie mistrzostwa sołectw

Mieszkańcy gminy Przodkowo mieli okazję zmierzyć w siatkarskim pojedynku. 4 zespoły kobiece i 10 drużyn męskich zaprezentowały wysoki poziom. Były to ostatnie rozgrywki w formie Mistrzostw Gminy.

no images were found

W niedzielę hala sportowo – widowiskowa w Przodkowie należała do siatkarek i siatkarzy. Odbyły się tam Mistrzostwa Gminy Sołectw w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do rywalizacji sołectwa wystawiły 4 drużyny kobiece i 10 drużyn męskich.

Jako pierwsze płytę boiska opanowały zespoły kobiece. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym. Zebrani na sali kibice, obserwować mogli grę swoich reprezentantów na bardzo wysokim poziomie. Gra była wyrównana. Po zaciętej i ostrej rywalizacji wygrała drużyna Przodkowo Wieś.

Reklamy

Drużyny męskie rozegrały mecze w dwóch grupach, z których do finałów awansowały po dwie drużyny. Rozegrano go systemem „pucharowym”. Tutaj również kibice obserwowali grę swoich reprezentantów na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie najwyższe miejsce na podium zajął zespół z Tokar.

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe dyplomy i piłki. Zdobywcy pierwszych miejsc dla swoich drużyn otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i talony. Jak powiedział na zakończenie Wójt Gminy jest to historyczna chwila. Bowiem rozgrywki sołeckie w formie Mistrzostw Gminy odbyły się po raz ostatni. Teraz opracowany zostanie nowy regulamin i nowy system rozgrywek.

Kwalifikacja rozgrywek kobiet:

1.Przodkowo Wieś
2.Kobysewo
3.Przodkowo Działki
4.Pomieczyno

Kwalifikacja rozgrywek kobiet:

1. Tokary
2. Przodkowo Wieś
3. Pomieczyno
4. Kosowo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*