Region. Michał Kowalski o Zjeździe Klubów Gazety Polskiej w Gdyni

Region. Michał Kowalski o Zjeździe Klubów Gazety Polskiej w Gdyni

„W Gdyni odbył się Regionalny Zjazd Klubów Gazety Polskiej” – mówi Michał Kowalski, prezes Stowarzyszenia Nasze Pomorskie, jeden z zaproszonych gości. -„Kluby Gazety Polskiej z całego Pomorza spotykają się po to, aby wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą.”

Wśród zaproszonych gości są legendarni opozycjoniści czasów PRL – Joanna i Andrzej Gwiazdowie, prezes PZU Zdrowie S.A. Andrzej Jaworski, prof. Piotr Grochmalski czy znany publicysta Adrian Stankiewicz.

-Było to bardzo udane spotkanie, panel dyskusyjny, a przede wszystkim prelegenci zostali dobrani znakomicie przekonuje M. Kowalski. – Warto było skorzystać z zaproszenia, za co raz jeszcze bardzo dziękuję i gratuluję nowej przewodniczącej KGP na Pomorzu, którą została Violetta Mackiewicz-Sasiak.

Reklamy

List prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego do Klubów Gazety Polskiej

Za wszystkie Państwa wieloletnie pełne poświęcenia, oddania sprawie i wytrwałości wysiłki i starania zarówno w tej materii jak i na innych polach, pragnę Państwu najgoręcej jak tylko potrafię podziękować. Nie sposób wyobrazić sobie bez Państwa udziału obrony konstytutywnych dla naszego kręgu kulturowego wartości, budowania Polski naszych marzeń.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*