fot.mat.organizatora/Rowerowy Maj

Rowerowy Maj: konkurs dla uczniów i nauczycieli

Gmina Żukowo przyłącza się do Miasta Gdańsk i organizuje Rowerowy Maj! Burmistrz Gminy Żukowo zachęca do pogłębienia aktywności przez dzieci! A co najlepiej motywuje do działania? Rywalizacja! Dlatego w maju trwać będzie konkurs!

Rowerowy Maj
fot.mat.organizatora/Rowerowy Maj

Rowerowy Maj to konkurs, który skierowany jest zarówno do uczniów szkół podstawowych, jak i do nauczycieli. Wystarczy jedynie dostać się do szkoły rowerem, hulajnogą bądź też na rolkach. Rywalizacja potrwa od 4 do 31 maja, a liczone będą wszystkie przejazdy w dni powszednie w tym okresie. Kto przejedzie więcej ten zgarnie nagrody!

Zobacz: Budowa dworca w Kartuzach idzie pełną parą! [ZDJĘCIA]

Konkurs prowadzony jest na 3 poziomach: szkolnym,klasowym i indywidualnym. O wyniku danej szkoły zadecyduje liczba przejazdów do placówki (rower,wrotki,rolki,hulajnoga) w stosunku do liczby wszystkich uczniów w danej szkole lub klasie.

Reklamy

Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, a najlepsi mogą liczyć na nagrody specjalne! Tak więc zachęcamy do udziału rodziców i uczniów! Każda aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na zdrowie! Burmistrz Gminy Żukowa przypomina również o bezpieczeństwie, i prosi rodziców aby zadbali o kaski,odblaski i ochraniacze dla dzieci. 

Skomentuj: Rowerowy Maj: konkurs dla uczniów i nauczycieli

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*