Ruszył przetarg na budowę ul. Pszennej w Baninie

Ruszył przetarg na budowę ul. Pszennej w Baninie

Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze w pierwszym kwartale tego roku ruszył przetarg na budowę ul. Pszennej w Baninie – to największe zadanie drogowe gminy Żukowo w tym roku. Potencjalni wykonawcy mają czas do 30 kwietnia, by złożyć swoje oferty.

Na to zadanie gmina Żukowo pozyskała niemal 7,5 mln zł dofinansowania. Zakres zamówienia obejmuje przede wszystkim: budowę przedmiotowej drogi o nawierzchni bitumicznej o długości 1,87 km, przebudowę, rozbudowę i budowę skrzyżowań, budowę chodników z kostki betonowej, budowę ścieżki pieszo rowerowej z kostki betonowej i budowę i przebudowę zjazdów oraz dojść pieszych,

Dodatkowo do zadań wykonawcy należeć będą m. in. budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa kanalizacji sanitarnej, przebudowa wodociągów i gazociągów. Termin wykonania zamówienia to 250 dni od daty zawarcia umowy.

Reklamy

Jednocześnie żukowski urząd przypomina, że w tym miesiącu podpisano umowę dwa zadania drogowe: budowę ul. Heweliusza i fragmentu ul. Batorego w Żukowie oraz budowę ul. Słowackiego i fragmentu ul. Żeromskiego w Chwaszczynie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*