Skrzeszewo Żukowskie. Zgon na budowie

Skrzeszewo Żukowskie. Zgon na budowie

Ciało 51-latka z Sopotu znaleziono wczoraj popołudniu na terenie jednej z budów w Skrzeszewie Żukowskim (gm. Żukowo). Jak informuje kartuska policja, wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Wczoraj po godzinie 16 dyżurny kartuskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na terenie jednej z budów w miejscowości Skrzeszewo (gm. Żukowo) zostało znalezione ciało mężczyzny. Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wykonali oględziny.

-Policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny – to 51-letni mieszkaniec Sopotu. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – informuje Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Reklamy

Szef Prokuratury Rejonowej w Kartuzach Marek Kopczyński informuje jedynie, że prokuratura nie prowadzi dalszego śledztwa w tej sprawie, gdyż przyczyna zgonu mężczyzny była ewidentna. Ciało mężczyzny zaś znaleźć miał jeden z sąsiadów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*