Sport. „Fighterzy” z Rebelii i Fantom MMA walczyli w Kępnie i Suwałkach

Sport. „Fighterzy” z Rebelii i Fantom MMA walczyli w Kępnie i Suwałkach

Ubiegły piątek był bardzo pracowity dla zawodników Kaszubskiego Centrum Sportów Walki. Podopieczni Zbigniewa Hormańskiego z Fantom MMA Kartuzy i Patryka Zaborowskiego z Rebelii Kartuzy toczyli boje zawodowe w Kępnie i Suwałkach.

Jako pierwszy do walki o pas 77 kg federacji SCF 5 stanął Kamil Smętoch z Fantom MMA Kartuzy. Zawodnik z Kaszub skrzyżował rękawice z reprezentantem Pablo Unltd Mikołajem Drążkiem. Walka toczyła się na dystansie 5 rund po 3 minuty i trzymała kibiców w napięciu do ostatniego gongu. Niestety sędziowie orzekli zwycięstwo Drążka na punkty.

Tego samego dnia również w walce wieczoru podczas PFN 5 spotkał się Piotr Stenka z Rebelii Kartuzy z gospodarzem Patrykiem Szyszko w z Alfa Fight Suwałki. Walka była zakontraktowana na 3 rundy po 3 minuty.

Reklamy

Niestety debiutujący w zawodowym ringu Piotr przegrał w 2 rundzie przez TKO z wyżej notowanym Szyszko.

-Wspólnie ze Zbigniewem Hormańskim zacieśniamy współpracę w ramach szkolenia dzieci, młodzieży i dorosłych – mówi Patryk Zaborowski. – Mamy amatorskich Mistrzów Polski, co predysponuje nas do walk zawodowych. Cieszymy ,że coraz więcej federacji zauważa naszych zawodników i możemy realizować się w tym co kochamy. Pragniemy podziękować kibicom, którzy dotarli do Kępna i Suwałk – jesteście wspaniali! Podziękowanie za każde słowa wsparcia i motywacji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesów sportowych, a organizatorom udanej imprezy. Wracamy do klubów trenować jeszcze ciężej. Z tego miejsca pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych sportami walki do Kaszubskiego Centrum Sportów Walki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*