Sportowa niedziela w Żukowie

Sportowa niedziela w Żukowie [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę, 28 sierpnia w Żukowie odbędą się dwa turnieje. Na stadionie przy ul. Książąt Pomorskich przeprowadzony zostanie Rodzinny Turniej Piłki Nożnej, a w hali sportowej – zawody w Baśkę pod nazwą Złota Tabakiera Kaszub.

0Kaszuby.Zukowo-zota-tabakiera-16-may-28-08

Zdjęcie 1 z 1

Fot.: mat. organizatora

Turniej piłkarski rozpocznie się o godz. 10.00, na stadionie w Żukowie przy ul. Książąt Pomorskich. Do udziału w nim organizatorzy zapraszają drużyny złożone z członków rodzin. Chęć udziału w turnieju można zadeklarować, wysyłając mail na skrzynkę okis@okis-zukowo.pl lub dzwoniąc na nr tel. 731 809 002, do dnia 25.08.2016r. Listy zawodników w formie pisemnej, należy dostarczyć w dniu turnieju na druku zgłoszenia. Losowanie, odbędzie się przed rozpoczęciem zawodów o godzinie 10.05 w biurze zawodów na stadionie w Żukowie.

Zobacz też: Puchar Bałtyku: Duathlon w Żukowie [ZDJĘCIA]

W niedzielę w hali sportowej, odbędzie się turniej sportowy Złota Tabakiera Kaszub. Turniej zostanie rozegrany w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Wyniki zawodników zostaną zaliczone do rankingu Masters Kaszëbë 2016. Na zawody złożą się 4 rundy po 40 rozdań. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Skomentuj: Sportowa niedziela w Żukowie [ZAPOWIEDŹ]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*