Staniszewo, Głusino. Zniszczono wyświetlacz prędkości. Radna apeluje o pomoc

Staniszewo, Głusino. Zniszczono wyświetlacz prędkości. Radna apeluje o pomoc

„Wygląda na to, że ktoś dokonał zniszczenia umyślnie, przygotował sprzęt i pociął wyświetlacz, znajdujący się na trasie Staniszewo – Głusino. To strata na poziomie kwoty 20 tys złotych” – informuje kartuska radna Lidia Plichta, prosząc o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Sprawą zajęła się też policja.

O sprawie napisała w mediach społecznościowych kartuska radna Lidia Plichta, apelując do mieszkańców Staniszewa i Głusina (gm. Kartuzy) o ewentualne informacje, pomoc i wsparcie.

Jak podała, zniszczony został drogowy wyświetlacz prędkości na odcinku Staniszewo – Głusino. Sprawą zajęła się już policja, a do dewastacji mogło dojść w nocy lub nawet wczoraj.

Reklamy

-Wygląda na to, że ktoś dokonał zniszczenia umyślnie, przygotował sprzęt i pociął wyświetlacz, znajdujący się na trasie Staniszewo – Głusino. To strata na poziomie kwoty 20 tys złotych – pisze Lidia Plichta. – Prosimy o każdą informację na ten temat. Ktokolwiek widział lub słyszał. Nie możemy pozwolić na niszczenie wspólnego mienia.

Zobacz również: Ktoś naciął drzewa przy drodze. Szuka go policja

Radna zwraca uwagę na to, że wyświetlacz miał poprawić bezpieczeństwo na tym odcinku drogi, a także wpłynąć na dobrą wolę kierowcy, by ten zwolnił i zachował bezpieczną prędkość.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*