Torus Triathlon In Da House

Torus Triathlon In Da House, czyli zimowe zawody triathlonowe pod dachem

Torus Triathlon In Da House, czyli zimowe zawody triathlonowe pod dachem, odbywać się będą 30 i 31 stycznia w w gdańskim kompleksie biurowym Alchemia, w Aquastacji & Sportstacji i Fitstacji Klub Fitness.

Fot.: mat. promocyjny 
W tym roku zawody będą miały charytatywny charakter. Triathloniści pościgają  się dla małej Oli na dwóch dystansach – Sprint i ¼ IronMan.

Zobacz też:  V Bieg Morsa w Garczynie. Zapisy trwają!

Zawody rozpoczynają się w sobotę 30 stycznia 2016 r. Pierwsza fala zawodników zmagania na dystansie sprinterskim rozpocznie o godz. 9. W sumie wystartuje 72 zawodników, głównie amatorów.  Przepłyną  oni 750 m, przejadą na rowerach  20 km i przebiegną 5 km.
Konkurencja 1/4 IronMan, na którą składa się pływanie na dystansie 950 m,  wyścig rowerowy na trasie liczącej 45 km  oraz bieg na 10.55 km, zakończy się w niedzielę rano.
Część pływacka zawodów odbędzie się 25-metrowym basenie Aquastacji, a biegowa i kolarska  w hali sportowej w Sportstacji. Tam – jak informują organizatorzy na fanpage’u  na FB, odbędzie się wyścig kolarski i część biegowa. Zawodnicy pościgają się na bieżni elektrycznej oraz własnych rowerach zamontowanych na profesjonalnych trenażerach.

Reklamy

Kibice będą mogli nie tylko dopingować zawodników, ale także – ścigać się charytatywnie dla Oli, która zmaga się z chorobą auto-zapalną.  „Charytatywne kilometry”  dla Oli będzie można „wykręcić” na specjalnie przygotowanej bieżni i rowerze. 

Alchemia Challenge

 Podczas Torus Triathlon In Da House odbędzie się również swoista rywalizacja Alchemia Challenge. Wyzwanie Marcina Koniecznego, popularnego MKON’a przyjęli zawodnicy TriWiatraki – Krzysiek, i reprezentant Torus Triathlon Team – Bartek.

Ten z zawodników, który przegra, wpłaci 100 złotych dla Oli. Kibice mogą głosować na trithlonistów, wskazywać zwycięzcę w sondzie oraz jeśli chcą, deklarować kwotę, którą wpłacą na leki dla 12-letniej dziewczynki, jeśli ich faworyt  przegra. 

Wśród wszystkich, którzy zadeklarują w komentarzach tego wydarzenia na FB wpłatę dowolnej kwoty i zachęcą innych do udziału w akcji zostaną rozlosowane nagrody przygotowane przez organizatora imprezy.

Skomentuj: Torus Triathlon In Da House, czyli  zimowe zawody triathlonowe pod dachem

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*