Turniej Amber CUP w Łebie rozpocznie długi weekend

Turniej Amber CUP w Łebie rozpocznie długi weekend

Długi, tym razem czterodniowy weekend majowy w Łebie rozpocznie się już 30 kwietnia turniejem w Baśkę pod nazwą Amber CUP. Baśkarze rywalizację rozpoczną o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie.

leba_amber_cup_2016

Zdjęcie 1 z 1

kaszebe-baszka.pl

Karciany turniej Amber CUP w Baśkę, rozgrywany zostanie w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz  indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdania. Do wygrania w turnieju w kategorii open, weekend dla 2 osób, ufundowany przez Port Jachtowy Marina Łeba.

Zobacz też: Puchar Kaszub w Baśkę 2016 w Lipuszu [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Gracz, który zajmie drugie miejsce otrzyma telewizor 28 calowy. W sumie do wygrania 40 pucharów i nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają także pamiątkowe buttony.

Reklamy

Turniej Amber CUP, zostanie rozegrany w Sali Widowiskowej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza – ul. Tysiąclecia 11. Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 30 kwietnia 2016 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej Amber CUP w karcianą Baśkę oraz Majówkę z Radiem Zet, zaprasza Andrzej Strzechmiński – Burmistrz Miasta Łeby, który patronuje wydarzeniu.

Skomentuj: Turniej Amber CUP w Łebie rozpocznie długi weekend

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*