W najbliższych dniach zmiana organizacji ruchu w Kartuzach

W najbliższych dniach zmiana organizacji ruchu w Kartuzach

Od 31 października do 2 listopada, w związku uroczystością Wszystkich Świętych, w obrębie cmentarzy przy ul. Wzgórze Wolności w Kartuzach wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego.

-ul. Mickiewicza – na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wzgórze Wolności do skrzyżowania z ul. Słowackiego – będzie jednokierunkowa z wjazdem od strony drogi wojewódzkiej nr 211 (ulica Wzgórze Wolności),

-ul. Słowackiego – na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Chmieleńską – będzie jednokierunkowa z wjazdem od strony ul. Mickiewicza,

Reklamy

-ul. Chmieleńska – na odcinku od skrzyżowania z ul. Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Wzgórze Wolności – będzie jednokierunkowa z wjazdem od strony ulicy Słowackiego.

Droga na cmentarz na Bilowo będzie również ulicą jednokierunkową z wyjazdem drogą przez las w kierunku Łapalic do drogi wojewódzkiej.

Wprowadza się także ograniczenie wjazdu na parking na wysokości cmentarzy przy ulicy Klasztornej, poprzez ograniczenie wjazdu od strony ul. Wzgórze Wolności dla wszystkich pojazdów. Możliwość wjazdu na parking jedynie od strony ul. Klasztornej.

Parking przy cmentarzu będzie wyłączony z ruchu drogowego. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od godz. 18 we wtorek 31 października do godz. 10 w czwartek, 2 listopada.

Urząd Miejski w Kartuzach (Oprac. A.B.)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*