W sobotę rozpoczyna się Ostrzyckie Lato 2019! Na scenie wystąpią m.in. Nowator i Shantel

W sobotę rozpoczyna się Ostrzyckie Lato 2019! Na scenie wystąpią m.in. Nowator i Shantel

Wielkimi krokami zbliża się „Ostrzyckie Lato 2019”! Na dwudniowej imprezie w Ostrzycach czekać będzie wiele atrakcji, w tym występy artystów na scenie. Gwiazdami wieczoru będą Shantel, Michał Cieśluk z zespołem, Dwa plus Dwa oraz Nowator.

„Ostrzyckie Lato” jest dwudniową plenerową imprezą odbywającą się tradycyjnie w pierwszy weekend sierpnia. Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu kilkudziesięciu firm i podmiotów gospodarczych Gminy Somonino i całego kraju. Impreza, która corocznie przyciąga tłumy mieszkańców i turystów, odbędzie się w weekend 3 i 4 sierpnia.

Ostrzyckie lato 2019 – Dzień Pierwszy 

W sobotę imprezę rozpocznie blok zabaw dla dzieci o godzinie 15.00. Zaraz po tym o 16.00 odbędzie się Zumba z Just-Onefit. Następnie od godziny 16.30 na scenie zaprezentują się takie zespoły, jak: Threetones, Amando oraz Michał Cieśluk z zespołem. Gwiazdą wieczoru o godzinie 21.30 będzie zespół Shantel. Pierwszy dzień zwieńczy biesiada z Piotrem i Dominikiem. 

Reklamy

  • Shantel – Polska grupa muzyczna z gatunku disco-dance powstała w 2012 roku w Hrubieszowie. Założycielem jest Konrad Kulczyński, wokalista i pierwszy manager zespołu. Grupa ma na swoim koncie liczne przeboje i miliony wyświetleń w serwisie Youtube. Pierwszym hitem okazał się spontanicznie napisany utwór pod tytułem „A Ty daj”. Kolejnym a zarazem najnowszym osiągnięciem zespołu jest Złota i Podwójna Platynowa Płyta za utwór „ Może ze mną zatańczysz „ W 2017 zespół wydał pierwszą debiutancką płytę. Nazwa Shantel oznacza damskie imię pochodzenia francuskiego, a charakteryzuje ją twórczość, kreatywność, wrażliwość i obowiązkowość. Grupa wystąpiła na licznych festiwalach w całym kraju, również transmitowanych telewizyjnie na różnych popularnych stacjach. Grają setki koncertów i zrzeszają coraz większą publiczność. Swoje występy uatrakcyjniają grą na „żywych instrumentach” oraz niesamowitą integracją z publicznością. 

 

Ostrzyckie lato 2019 – Dzień drugi 

Drugi dzień imprezy rozpocznie ponownie program dla dzieci o godzinie 14.00. Od kilku lat, w drugim dniu „Ostrzyckiego Lata”, na scenie odbywa się trzygodzinny program pn. „Diabelskie granie”, w którym chętni wspólnie grają na kaszubskim instrumencie ludowym, zwanym „diabelskimi skrzypcami”. W zabawie tej uczestniczą mieszkańcy Kaszub, a także turyści. W tym roku odbędzie się o godzinie 15:00. Od godziny 17.00 na scenie usłyszeć będzie można Hip-hop z Just-Onefit, a po nich o 17.30 wystąpi zespół Fliger. Od 19.30 koncert znanego zespołu disco polo Dwa plus Dwa, a o 21.30 wystąpi Nowator.  

  • Dwa plus Dwa – grupa, która swoją energią i temperamentem podbija coraz większe grono fanów. Pochodzący ze Starogardu Gdańskiego zespół zabłysnął utworem „Nie poderwiesz dzisiaj mnie”, którego przekorny tekst i energiczny klip szybko zdobyły pierwszy milion wyświetleń w serwisie Youtube. Każdy występ zespołu to duża dawka pozytywnej siły, połączona z muzyką łatwo wpadającą w ucho i zapadającą na długo w pamięć każdego uczestnika imprezy. Zespół powstał 1995 roku, głównie po to, by zajmować się oprawą muzyczną imprez rozrywkowych. W obecnym składzie grają od roku i tworzą swoją muzykę, utrzymując się w klimacie imprezowym.

 

  • Nowator – właściwie Paweł Lipski, znany również jako Nowi i NWTR. Polski raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Członek formacji TeOeR. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Przez znaczny okres kariery utożsamiany ze sceną muzyki hip-hopowej, równolegle tworzy pod własnym nazwiskiem w stylistyce popowej.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*