W weekend w gm. Chmielno będzie się działo!

W weekend w gm. Chmielno będzie się działo!

Nadchodzące 2 dni w gminie Chmielno upłyną pod znakiem aż 4 wydarzeń o charakterze kulturalnym. Powody do zadowolenia mają nie tylko miłośnicy zabytkowych pojazdów, ale również sympatycy gry karcianej w „Baśkę” czy Kół Gospodyń Wiejskich. Zobacz plakaty wydarzeń!

Już jutro 15 czerwca w godz. 11 – 16 w Chmielnie na stadionie nad jeziorem Kłodno odbędzie się VI Pomorska Spartakiada Kulturalno-Rekreacyjna Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzeniem towarzyszącym jest II Zlot Zabytkowych Pojazdów. Będą też stoiska gastronomiczne.

W tegorocznej edycji spartakiady uczestniczy ok. 350 gospodyń wiejskich reprezentujących 25 kół gospodyń wiejskich z całego Województwa Pomorskiego. Panie będą rywalizować w 12 konkurencjach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Reklamy

W niedzielę 16 czerwca o godzinie 15 w Miechucinie w Parku Rekreacyjnym odbędzie się 12 Festyn Rodzinny nad Jeziorem Wielkim pod tytułem „Rodzina to super drużyna” oraz tego samego dnia odbędą się w Domu Kultury w Chmielnie OTWARTE MISTRZOSTWA CHMIELNA W GRZE KARCIANEJ W „BAŚKĘ”. Zapisy od godz. 10, a rozgrywka od godz. 11.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*