WOŚP w Kartuzach

WOŚP w Kartuzach: kameralna impreza w KCK [ZDJĘCIA]

Finał WOŚP w Kartuzach odbył się w KCK. Były występy miejscowych wykonawców i aukcje z udziałem włodarzy ziemi kartuskiej. Było wiele wolnych miejsc na niezbyt przecież wielkiej sali kartuskiego ośrodka kultury. Niewiele osób też wzięło udział w akcjach. Licytowało kilka rodzin i włodarze wraz z szefową KCK. Zobacz zdjęcia!

no images were found

W programie imprezy znalazły się występy takich wykonawców jak: zespół dziecięcy „Krôsniăta”, Anna Brzeska, Hubert, Vox Cordis, Beata Sypion czy Szubi Dubi. Były one przeplatane licznymi aukcjami.  Główne licytacje zapowiedziane były na godz. 18 i 19. Część fantów na nie przynieśli ze sobą burmistrz Grzegorz Gołuński, starosta Janina Kwiecień  oraz przewodniczący Rady Powiatu Burmistrz, starosta kartuska i przewodniczący powiatowej rady Mieczysław Woźniak. 

Zobacz też: WOŚP w Żukowie: bieg „Policz się z cukrzycą…” [ZDJĘCIA]

Pani starosta przyniosła prezenty od partnerów samorządowych powiatu – między innymi laskę, paterę i zegar, a przewodniczący – kosz wędlin z GS Żukowo. Okazało się, że wyroby Gminnej Spółdzielni z Żukowa są bardzo cenione. Poszły za 460 zł. 

Reklamy

Skomentuj: WOŚP w Kartuzach: kameralna impreza w KCK [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*