Pomóż osieroconemu rodzeństwu z Żukowa. Na zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy

Pomóż osieroconemu rodzeństwu z Żukowa. Na zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy

Tragiczny wypadek, który miał miejsce w Olpuchu kilka tygodni temu, wstrząsnął mieszkańcami Żukowa. Zginęło w nim małżeństwo, które osierociło trójkę dzieci. Teraz możemy okazać im wsparcie, dokładając złotówkę w zbiórce pieniędzy

W jednej chwili, znaleźli się w zupełnie nowym świecie, nowej sytuacji. Przez chwilę nieuwagi, stracili oboje rodziców a dwójka z trójki rodzeństwa została hospitalizowana. By pomóc osieroconej trójce z Żukowa, została zorganizowana zbiórka pieniędzy.

Czas zderzenie się z rzeczywistością

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór, 17 lutego na trasie pomiędzy miejscowościami Olpuch – Wdzydze Tucholskie. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 21-letni kierowca seata, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki suzuki. Kierowca – 49-letni mężczyzna oraz 46-letnia pasażerka, mimo reanimacja, zmarli na miejscu. Oboje byli mieszkańcami powiatu kartuskiego.

Reklamy

Wraz z małżeństwem, które tragicznie zginęło na miejscu, podróżowała dwójka ich synów w wieku 4 i 15 lat. W domu pozostała ich 18-letnia córka.

Po opadnięciu pierwszego szoku i adaptacji do nowych warunków życia nadszedł czas zderzenia się z rzeczywistością dla pozbawionych bezpieczeństwa i osób, które ich kochały najbardziej dzieciaków. Wierzę w magię internetu i w ludzką wrażliwość, wierzę również że dobro wraca do osób które je ofiarowały dlatego zakładam tą zrzutkę. Potrzeby są ogromne – tak samo jak strata jaką ponieśli.

Na portalu zrzutka.pl kilka dni temu ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz osieroconego rodzeństwa z Żukowa. Liczy się każda złotówka. Wpłat można dokonać na stronie „Pomoc dzieciom, które w jednej chwili straciły najważniejsze dla nich osoby – rodziców„.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*