fot. GOSRiT Luzino

Luzino pożegnało wakacje [ZDJĘCIA]

Luzino pożegnało wakacje we wtorek 29 sierpnia na miejscowym orliku. Zobacz zdjęcia!

fot. GOSRiT Luzino

Rafał Freitag, animator na luzińskim orliku,  przygotował dla dzieci szereg atrakcji w tym biesiadę z pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodni byli, że na na orliku nigdy nie można się nudzić.

Zobacz też: Nawałnica na Kaszubach: Rumia pomoże gminom Lipusz i Sulęczyno

W tegoroczne wakacje na orliku w Luzinie odbyło się ponad 25 imprez sportowo – rekreacyjnych, z których największym zainteresowaniem cieszyły się survivalowe wypady. Ponadto luzińska młodzież mogła uczestniczyć w takich imprezach jak: cykl zawodów w: siatko nogę, mini piłkę nożna, Frisbee, amatorskie zawody w koluchstyl, „wojna balonowa”, Turniej 1×1, zbieranie śmieci, zawody na fiszkach, Turniej Łapanego, Tory przeszkód, rzuty do celu oraz wyjazd do Gdyni . Wydarzenia te zostały dofinansowane przez GOSRiT Luzino.

Reklamy

fot. GOSRiT Luzino

– Należy dodać, że wielką robotę na naszym Orliku wykonuje Rafał Freitag, który co rusz zaskakuje swoimi pomysłami – powiedział Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.- Ilość dzieci i młodzieży aktywnie spędzający wolny czas na naszym obiekcie, systematycznie się zwiększa, widać, że dzieci chcą korzystać z takiej formy aktywności. Warto dodać, że Rafałowi w jego pracy pomaga liczna rzesza wolontariuszy oraz nasi kolejni animatorzy  Maksym Graczyk i Paweł Hinz, którym przy tej okazji pragnę serdecznie podziękować.

fot. GOSRiT Luzino

Skomentuj: Luzino pożegnało wakacje [ZDJĘCIA]

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*