OKiS w Żukowie

Zgłoś kandydaturę do nagrody „Sucovia” !

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zachęca do zgłaszania kandydatur do Gminnej Nagrody „Sucovia” . Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego.

– Prosimy o zgłaszanie propozycji osiągnięć w roku 2017 oraz kandydatur do nagrody mecenasa. Macie Państwo największą wiedzę na temat osób i instytucji najbardziej wyróżniających się w danej dziedzinie, dlatego liczymy na Państwa pomoc przy zgłoszeniu wybitnych osobowości działających na rzecz gminy – informuje Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Gminna Nagroda honoruje wybitne kreacje w następujących kategoriach: kultura, sport, inicjatywy społeczne, gospodarka oraz edukacja. Laureaci tej nagrody otrzymują nagrodę rzeczową w formie statuetki oraz nagrodę pieniężną.„Sucovia” może być przyznana za: działalność lub osiągnięcie w roku kalendarzowym poprzedzającym przyznanie nagrody, całokształt twórczości, działalność promocyjną na rzecz Gminy Żukowo w kraju i za granicą oraz działalność wspierającą i sponsoringową.

Reklamy

Za działalność wspierającą i sponsoringową może być przyznana nagroda honorowa pod nazwą Gminna Nagroda „Sucovia” – Mecenas. W tej kategorii przyznaje się jedynie nagrodę rzeczową w formie statuetki.

Zgłoszenia w formie pisemnej wraz z uzasadnieniem należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego 2018 roku na adres: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, ul. Mściwoja 6, 83 – 330 Żukowo, bądź podpisany skan na adres e-mail: okis@okis-zukowo.pl.

Wzór wniosku oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej OKiS-u w Żukowie.  Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonem 58 680 08 48 lub pod adresem e-mail: a.krauze@okis-zukowo.pl.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*