Zielona Szkoła w Piotrowie coraz bliżej! Prace wrą

Zielona Szkoła w Piotrowie coraz bliżej! Prace wrą

Prezentujemy postępy prac w świetlicy wiejskiej w Piotrowie (gm. Somonino). Przypominamy, że powstaje tu zielona szkoła.

Prace trwają na poddaszu, gdzie zaprojektowano pomieszczenia dla dzieci i nauczycieli. W piwnicy zostanie wymieniony piec. Zakres inwestycji obejmuje roboty polegające na przeróbce instalacji CO wraz z wyminą istniejącego kotła w piwnicach budynku.

Na parterze budynku trwa likwidacja drewnianych schodów na poddasze, rozebranie ściany, zamurowanie otworu drzwiowego, przesunięcie drzwi wejściowych, wymiana drzwi, wymiana posadzki. Natomiast na poddaszu powstają dwa pomieszczenia dla dzieci i młodzieży z łazienkami, pokój opiekunów, łazienka dla osób niepełnosprawnych i opiekunów oraz komunikacja z klatką schodową (nowe schody).

Reklamy

Budynek zostanie wyposażony w schodołaz umożliwiający komunikację osobom niepełnosprawnym. Poddasze zostanie wyposażone w meble typu: łóżka, materace, koce, poduszki, szafy i komody.

Planowany termin realizacji zadania – do III kwartału 2024 roku. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*