Fot.: ZSP Somonino

ZSP Somonino: wizyta uczniów i nauczycieli z Niemiec, Holandii, Norwegii, Słowacji, Węgier i Turcji [ZDJĘCIA]

ZSP Somonino gościło uczniów i nauczycieli z Niemiec, Holandii, Norwegii, Słowacji, Węgier i Turcji. Wizyta odbyła się w ramach projektu „Old building new technology”. Zobacz zdjęcia!

zsp_somonino_009

Zdjęcie 9 z 9

Fot.: ZSP Somonino

ZSP Somonino gościło w sumie 24 uczniów i nauczycieli z Niemiec, Holandii, Norwegii, Słowacji, Węgier i Turcji. Spotkanie w Somoninie dotyczyło oświetlenia oraz systemów ociepleń stosowane w krajach partnerskich. – Każda grupa przygotowała prezentacje i przedstawiła je pozostałym uczestnikom – mówi Agnieszka Głodowska z ZSP w Somoninie. – W ramach wizyty odbyły się również kilkugodzinne warsztaty, dotyczące wykorzystania programu CasaNova – dodaje doradca zawodowy.

Zobacz też:  Pola Nadziei w Somoninie: 6.423 zł dla hospicjum

 

W programie pobytu znalazła się wycieczkę do Trójmiasta, podczas której uczestniy projektu w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku wysłuchali wykładu o działalności funduszu oraz obejrzeli inteligentny budynek, w którym mieści się ta instytucja.Jako jedni z pierwszych zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej oraz Główne Miasto, Centrum Sopotu i  molo.

Reklamy

Zadowoleni z pobytu w Somoninie zagraniczni uczestnicy projektu w podróż do swoih domów udali się po uroczystości rozdania certyfikatów. 

Skomentuj: ZSP Somonino: wizyta uczniów i nauczycieli z Niemiec, Holandii, Norwegii, Słowacji, Węgier i Turcji [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*