Żukowo. Jechał po pijanemu. Chciał przekupić kontrolujących go policjantów

Żukowo. Jechał po pijanemu. Chciał przekupić kontrolujących go policjantów

Wczoraj policjanci z Żukowa zatrzymali pijanego kierowcę audi. Ten, aby uniknąć odpowiedzialności, próbował przekupić funkcjonariuszy łapówką w wysokości 6 tys. złotych. Mężczyzna miał w swoim organizmie 2,2 promila alkoholu, ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania. Jaka grozi mu kara?

Wczoraj po godzinie 17 oficer dyżurny kartuskiej policji odebrał telefon z informacją, że w kierunku Żukowa jedzie nietrzeźwy kierowca audi. Na trasę natychmiast skierował policjantów z żukowskiego komisariatu.

Funkcjonariusze w Żukowie zauważyli pojazd ze zgłoszenia i natychmiast użyli sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych w celu zatrzymania go do kontroli. Od 46-letniego kierowcy audi patrol wyraźnie wyczuł alkohol. Badanie wykazało 2,2 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania.

Reklamy

Po badaniu 46-latek, chcąc ratować skórę, zaproponował funkcjonariuszom pieniądze w wysokości 6 tys. złotych. Zapewniał, że zostanie to między nimi. Mundurowi poinformowali mężczyznę, że popełnia on kolejne przestępstwo. 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*