Żukowo za pół ceny

Żukowo za pół ceny w kwietniu. Przystąp do akcji!

Akcje typu „weekend za pół ceny” cieszą się wciąż rosnącym powodzeniem w kraju. Początkowo organizowane były przez duże turystyczne ośrodki. Dziś po tę formę promocji sięgają także mniejsze miasta. Będziemy więc mieli również Żukowo za pół ceny!

Fot. Waldemar Kaiser 
„Weekend za pół ceny” w Żukowie planowany jest na 16 i 17 kwietnia. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych udziałem w akcji podmiotów odbędzie się 10 marca 2016 o godz. 18.00  w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie.

Zobacz też: Opuszczone miejsca na Pomorzu: fortyfikacje w Babim Dole [ZDJĘCIA]

Celem akcji jest integracja lokalnej społeczności oraz promocja usług i towarów wytwarzanych przez miejscowe firmy.

Reklamy

Do udziału w akcji urząd zaprasza tych wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50%. Uwaga, obniżka cen nie musi obejmować całego asortymentu. Warunkiem przystąpienia do promocyjnego przedsięwzięcia obniżenie cen standardowych wybranych produktów lub usług.

Żukowo za pół ceny już 16 i 17 kwietnia 2016 r. w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych do partnerów akcji. Lokale zostaną specjalnie oznakowane, by turyści i mieszkańcy nie mieli wątpliwości.

Spotkanie organizacyjno-informacyjne odbędzie się 10 marca 2016 r. godz. 18.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie przy ul. Mściwoja 6. Zgłoszenia lub pytania można kierować na adres e-mail: r.cebela@zukowo.pl  lub telefonicznie: 58 685 83 08.

Deklaracje wraz z ofertą produktów i usług oferowanych w ramach akcji chętni zobowiązani są złożyć do 14 marca 2016 r. do Biura Obsługi Klienta pokój nr 3 Urzędu Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52 do godz.15.00 lub wysłać faksem na numer 58 685-83-30 lub skan wysłać na e-mail: r.cebela@zukowo.pl

Regulamin akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”

Skomentuj: Żukowo za pół ceny w kwietniu. Przystąp do akcji! 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*