Banino. Kolejna edycja Banińskiej Wyprzedaży Rodzinnej

Banino. Kolejna edycja Banińskiej Wyprzedaży Rodzinnej

Co roku w Baninie w okresie wakacji odbywa się Banińska Wyprzedaż Rodzinna, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców dla Banina. Celem wyprzedaży jest danie kolejnego życia zabawkom, książkom, ubraniom, przedmiotom codziennego użytku, a także integracja mieszkańców Banina. Innymi słowy jest to ratunek przed wyrzuceniem, a zarazem zaśmiecaniem środowiska.

W tym roku odbywa się III edycja wyprzedaży, której głównym celem będzie zbiórka na mobilny defibrylator AED dla mieszkańców Banina. Wydarzenie z roku na rok jest usprawniane przez stowarzyszenie, w tym roku rozszerzone zostanie o więcej atrakcji.

Oprócz wspomnianej wyprzedaży, gdzie lokalni wystawcy oferują za drobną opłatą używane przedmioty, to również podczas tego wydarzenia każdy maluch będzie mógł spędzić czas na „dmuchańcach”, a po udanej zabawie będzie można zjeść lody z lokalnej banińskiej lodziarni. Pojawią się też foodtrucki – po raz pierwszy w Baninie.

Reklamy

Atrakcyjność wydarzenia spotęguje lokalny DJ z muzyką, który również nada tempa do pierwszej edycji „Banińskiego Rolkowiska w rytmie Disco”. Na terenie placu integracyjnego w Baninie przy ulicy Księżycowej powstał bowiem tor wrotkarski ogólnodostępny. W godzinach 14-16 będzie można pojeździć na nim przy rytmach disco i przy wsparciu wodzireja.

Wydarzenie odbędzie się już 20 czerwca na placu integracyjnym przy ulicy Księżycowej w Baninie w godzinach 13-17. Serdecznie zachęcamy do udziału.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*