Chmielno. Już w sobotę przedstawienie muzyczne „Cztery żywioły”

Chmielno. Już w sobotę przedstawienie muzyczne „Cztery żywioły”

Już w najbliższą sobotę 15 kwietnia Akademia Artystyczna Art2You i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zapraszają wszystkie dzieci w wieku  od 3 do 10 lat wraz z rodzicami na wydarzenie „Cztery żywioły – przedstawienie muzyczne dla dzieci” do sali widowiskowej GOKSiR. Usłyszeć będzie można piosenki z bajek, takich jak „Pocahontas”, „Merida Waleczna” czy „Mała Syrenka”.

Uczestnicy wydarzenia poznają instrumenty, takie jak gitara akustyczna, flet, fletnia pana czy piła koncertowa. Zabrzmi żywiołowa muzyka w najlepszym wydaniu.

Zachęcamy do zakupu biletów bezpośrednio w Domu Kultury w Chmielnie oraz przez stronę internetową pod tym linkiem. Wydarzenie można też śledzić na Facebooku.

Reklamy

-Czy muzyką można naśladować żywioły? Co można zrobić, by dbać o naszą planetę? Wiejek Wietrzyk, Łyczek Wodniczek i Płomyczek zabiorą dzieci w podróż przez krainy żywiołów w poszukiwaniu odpowiedzi na te i inne pytania – informuje GOKSiR w Chmielnie. – Wystąpią zawodowi muzycy-aktorzy musicalowi, odtańczona zostanie też ognista polka.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*