Region. Góry i Kaszuby w nowym teledysku Kaszubskiej Influencerki. Będzie hit!

Region. Góry i Kaszuby w nowym teledysku Kaszubskiej Influencerki. Będzie hit!

Karolina Stankowska, znana jako Kaszubska Influencerka, nagrała kolejny teledysk. Tym razem mamy do czynienia z utworem polsko-kaszubsko-góralskim pod tytułem „Folklove”, do którego klip zrealizowano w malowniczym Zakopanem, a także w Ręboszewie, Chmielnie i Garczu. W teledysku wzięły też udział dwie kapele – Śtuderanci z okolic Zakopanego i Szutenberg Band ze Staniszewa. Zobacz teledysk!

Kaszubska Influencerka, czyli Karolina Stankowska pochodzi z gminy Przodkowo i od kilku miesięcy cieszy się olbrzymią popularnością. Jakiś czas temu gościła w naszym programie z cyklu „Rozmowy w Perełce”, a także w reportażu „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiada o swojej miłości do języka kaszubskiego.

W lutym opublikowaliśmy jej teledysk z gatunku disco-polo, zatytułowany „W Sercu Żal”, który został bardzo ciepło przyjęty. Dziś zaś w serwisie wylądował jej najnowszy klip zatytułowany „Folklove”, zrealizowany m. in. w Zakopanym, a także na Kaszubach. K. Stankowska przyznaje, że przy teledysku było dużo pracy, jednak końcowy efekt będzie robił wrażenie. Obejrzeć można go poniżej:

Reklamy

Zobacz też bezpośrednio na YouTube.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*