Chwaszczyńska 10

Chwaszczyńska 10: wielka galeria zawodników [ZDJĘCIA]

Chwaszczyńska 10 już za nami. Bieg na dystansie 10 km odbył się w sobotnie przedpołudnie. Trasa ława nie była. Bieg ukończyło 468 biegaczy. Niżej wielka galeria zawodników.

no images were found

Fot.: Waldemar Kaiser Sobotnie zawody w Chwaszczynie rozpoczęły „Biegi Towarzyszące”, w pierwszej kolejności „for fun” na dystansie 1200 m. Dystans ten jako pierwsza pokonała Marii Migdał, która do końca walczyła z zdobywcą miejsca drugiego Grzegorzem Liszewskim. Bieg z trzecią lokatą ukończyła Małgorzata Kupper. Kolejni do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych. Rywalizację w swoich kategoriach wygrali Lena Olender oraz Darek Hoppa. Wielce emocjonujący okazał się ostatni bieg, w którym na dystansie 100 metrów ścigały się maluchy. Zwycięzcami okazali się  Agata Gawron oraz Robert Littwin.

Chwaszczyńska 10 stanowiła prolog do cyklu Kaszuby Biegają 2016. Bieg w Chwaszczynie wygrał Łukasz Kujawski z Żukowa (0:32:47). Drugi był Robert Sadowski z Tczewa (0:33:19), a trzeci Damian Kłopotek z Torunia (0:33:45). 

Reklamy

Zobacz też: V Bieg Morsa w Garczynie: kąpiel na finał [ZDJĘCIA]

Spośród pań pierwsza dziesięciokilometrowy dystans pokonała Aleksandra Lisowska z Olsztyna (0:35:44). Po niej na metę przybiegła Aleksandra Baranowska-Trzasko z Gdyni (0:40:19), a za nią – Ewa Maj-Płotka z Wejherowa (0:40:39).

Chwaszczyńska 10 –  kobiety:

1. Aleksandra Lisowska, AZS Olsztyn.
2. Aleksandra Baranowska – Trzasko, Gdynia.
3. Ewa Maj – Płotka, Maja Team Wejherowo.
4. Iwona Nieradka, Gdynia.
5. Monika Krawczuk, Gdańsk.
6. Klaudia Walkusz, Wejherowo.

 

Chwaszczyńska 10 – mężczyźni:
1. Łukasz Kujawski, Studio S7 Banino.
2. Robert Sadowski, LKS Zantyr Sztum 3. Damian Kłopotek, Toruń.
4. Mariusz Dembowski, LKS Wel Lidzbark.
5. Łukasz Babiński, Pelplin.
6. Łukasz Stachowiak, Straszyn.

Skomentuj: Chwaszczyńska 10: wielka galeria zawodników [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*