Dachowanie BMW w Klukowej Hucie i ranna osoba w Staniszewie

Dachowanie BMW w Klukowej Hucie i ranna osoba w Staniszewie

W piątkowy wieczór, 8 marca, w Klukowej Hucie (gm. Stężyca) doszło do wypadku. Samochód uderzył w drzewo, a następnie dachował.

Dachowanie Klukowa Huta 2019

Jak informuje Daria Olchwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, wypadek był w  Klukowej Hucie  8 marca 2019 r. około 20:00. Kierujące BMW nie dostosował prędkości do warunków, wjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Następnie auto dachowało.

Kierowca podróżował samotnie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Reklamy

Jedna osoba ranna w wypadku samochodowym w Staniszewie

W poniedziałkowy ranek, 11 marca,  w Staniszewie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Jak informuje Daria Olchwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 11 marca w Staniszewie około godziny 6:40. Kierujący peugeot 47-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego na zakręcie drogi w prawo, stracił panowanie nad pojazdem i  wjechał na przeciwległy pas ruchu.

Zderzył się tam czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem marki seat, którym kierował 31-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Został przewieziony do szpitala. Po opatrzeniu został zwolniony. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

CZYTAJ TEŻ: Jedna osoba ranna w wypadku w Pępowie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*