„Domowa Spiżarnia” – smaki regionu w wyjątkowym miejscu

„Domowa Spiżarnia” – smaki regionu w wyjątkowym miejscu

Pasja do swojskich wyrobów, a także do Kaszub jako wyjątkowego, a zarazem ojczystego regionu – to właśnie przyświecało właścicielom „Domowej Spiżarni”, którzy dziś prowadzą w Kartuzach dwa sklepy. Na ich asortyment składa się spektrum produktów naturalnych i ekologicznych, cechujących się najwyższą jakością. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Koniecznie przeczytaj artykuł!

Produkty regionalne to najlepsza wizytówka miłości do naszych pięknych Kaszub. Są to zarówno różnego rodzaju swojskie przetwory, jak również legendarne kaszubskie nalewki. A gdyby tak móc znaleźć to wszystko w jednym miejscu? To możliwe, bowiem w Kartuzach pod szyldem „Domowa Spiżarnia” działają aż dwa sklepy, które koniecznie musisz odwiedzić!

Właściciele „Domowej Spiżarni” stawiają na produkty swojskie, naturalne, ekologiczne, a przede wszystkim najlepsze jeśli chodzi o jakość. Wciąż poszukują nowych wyrobów, o które mogliby wzbogacić swój asortyment, tym samym otwarci są na ewentualną współpracę z lokalnymi wyrobnikami.

-Dobierając produkty do „Domowej Spiżarni” najpierw je smakujemy. Stąd też dobrze wiemy, co oferujemy naszym klientom. Wybór nigdy nie jest przypadkowy – mówią właściciele sklepów. – W miarę możliwości staramy się poszerzać ofertę o nowe produkty regionalne. Przede wszystkim są to wyroby z naszego regionu, ale są też takie, które ściągamy z innych części Polski (oscypki , syropy miodowe, wina lub produkty ekologiczne).

W asortymencie „Domowej Spiżarni” znaleźć można:

-swojskie wędliny

-wina ekologiczne z owoców Polskie

-nalewki z małej manufaktury

-miody kaszubskie

-przetwory bez konserwantów

-produkty ekologiczne

– przepyszny chleb swojski (tylko w sobotę)

-wyroby garmażeryjne

-zakwasy z buraków

-nabiał, tj. prawdziwe mleko, śmietana, masło, jogurty naturalne

-sery podpuszczkowe, sery żółte, kozie i owcze oraz pleśniowe

-tzw. kosze upominkowe, które świetnie sprawdzają się jako prezent lub podarunek przy każdej okazji

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*