Dzierżążno, Kartuzy. Włodarze gminy, powiatu i województwa wcielili się w role Św. Mikołajów

Dzierżążno, Kartuzy. Włodarze gminy, powiatu i województwa wcielili się w role Św. Mikołajów

Moc prezentów na „Mikołajki” zawitała dziś do najmłodszych pacjentów szpitala w Dzierżążnie oraz na oddział pediatryczny kartuskiego szpitala. Do Dzierżążna na oddział rehabilitacyjny trafiły m. in. dwa wózki inwalidzkie oraz specjalny chodzik. W role Św. Mikołajów zaś wcielili się m. in. burmistrz Mieczysław G. Gołuński oraz starosta kartuski Bogdan Łapa. W Dzierżążnie byli też goście specjalni… Zeus i Hades! Zobacz zdjęcia!

Najmłodszych pacjentów szpitala w Dzierżążnie odwiedzili dziś Mikołaje z podarunkami. W ich role wcielili się m. in. burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński ze swoją zastępczynią Sylwią Biankowską, starosta kartuski Bogdan Łapa, wicemarszałek woj. pomorskiego Leszek Bonna i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kartuzach Jacek Wesołowski.

Każdy z pacjentów otrzymał podarunek. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich była wizyta uroczych alpak – Zeusa i Hadesa. Burmistrz przekazał na oddział rehabilitacyjny dwa wózki inwalidzkie oraz specjalny chodzik, a także zestawy ortez firmy OttoBock.

Reklamy

To prezenty, które dotarły do Kartuz z miasta partnerskiego Duderstadt w Niemczech. Po wizycie w Dzierżążnie burmistrz ze starostą udali się na oddział pediatryczny w Szpitalu Powiatowym w Kartuzach.

Urząd Miejski w Kartuzach (Oprac. A.B.)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*