Książka gimnazjalistek z Żukowa

Gimnazjalistki z Żukowa napisały książkę

Gimnazjalistki z Żukowa napisały książkę, którą zgłosiły do ogólnopolskiego konkursu dla szkół ponadpodstawowych. Konkursowa praca, to zbiór opowiadań pod wspólnym tytułem „Coś”. Książka może zostać wydrukowana, jeśli przejdzie do następnego etapu. O tym decydują internauci w głosowaniu. Można książkę przeczytać i pomóc dziewczynom, głosując!

ridero.eu/scan

Autorki zbioru opowiadań „Coś” to  niebanalne dziewczyny zakochane w literaturze Aneta, Weronika, Daria, Gabrysia i Madzia z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Żukowie. Młode autorki mają tę samą polonistkę Monikę Rychert. Na tom składają się opowieści o rzeczach, które – jak same autorki przyznają – mijamy każdego dnia; które wkraczają z impetem w naszą codzienność, by zmienić każdą z chwil… Jeśli im na to pozwolimy — nauczą nas, jak żyć…”

Zobacz też: Głosuj na książkę dziewczyn ze „Wzgórza”

– Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie i naszym marzeniem jest przejście do kolejnego etapu… – wyznają młode adeptki pióra. –  Pomóżcie nam. Wystarczy oddać głos… Bezpłatnie… i tylko raz.  Dzisiaj jesteśmy na 19 miejscu – dodają dziewczyny.  

Gimnazjalistki liczą na wsparcie. Zagłosujcie! Głosowanie trwa do 15 stycznia 2017 r. Link do tomu opowiadań: TUTAJ.

Reklamy

Skomentuj: Gimnazjalistki z Żukowa napisały książkę 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*