Gm. Stężyca. 73-latek zginął podczas prac na gospodarstwie

Gm. Stężyca. 73-latek zginął podczas prac na gospodarstwie

„Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 73-letni mężczyzna podczas wykonywania prac na terenie gospodarstwa najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przy obsłudze maszyny rolniczej…” – informuje Aldona Naczk z KPP w Kartuzach.

Dzisiaj przed godziną 17 oficer dyżurny kartuskiej komendy został poinformowany o wypadku podczas prac na jednym z gospodarstw w gminie Stężyca. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Niestety na pomoc było już za późno, przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 73-letni mężczyzna podczas wykonywania prac na terenie gospodarstwa najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przy obsłudze maszyny rolniczej, wskutek czego doszło do śmiertelnego wypadku.

Reklamy

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, technik kryminalistyki oraz lekarz biegły. Sporządzona została dokumentacja oraz oględziny miejsca zdarzenia. Śledczy wyjaśnią dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*