Goręczyno. Nowy „Video Live Mix” już w przyszłym tygodniu! Gdzie tym razem?

Goręczyno. Nowy „Video Live Mix” już w przyszłym tygodniu! Gdzie tym razem?

Błażej Klinkosz, znany jako „BimBo”, autor nagrania „Video Live Mix” na zamku w Łapalicach przygotowuje dla swoich sympatyków kolejną niespodziankę. Kolejny tzw. set z muzyką klubową już w przyszłym tygodniu, a zrealizowany został w jednym z wyjątkowych, dobrze znanych trójmiejskich miejsc. Jak sądzicie, co to za miejsce? Twórca odpowiada też na pytania czytelników, dotyczące pozwolenia na realizację nagrania na terenie łapalickiego zamku.

„Video Live Mix” autorstwa Błażeja Klinkosza z Goręczyna (gm. Somonino) znanego jako „BimBo”, zrealizowany na słynnym zamku w Łapalicach (gm. Kartuzy), wzbudził ogromne zainteresowanie na łamach naszego portalu. Okazuje się, że pasjonat muzyki klubowej, szykuje dla swoich sympatyków kolejną niespodziankę.

W tym tygodniu nagrany został nowy „zlepek” klubowych utworów – również w niecodziennym miejscu. Padło na Klif Orłowski w Gdyni. Tym samym już w przyszłym tygodniu obejrzeć będzie można kolejny „Video Live Mix” B. Klinkosza. Twórca ustosunkował się również do pytań czytelników po publikacji ostatniego wideo, dotyczących pozwolenia na nagrywanie na zamku.

Reklamy

Zobacz również: Łapalice. „Video Live Mix” nagrany na zamku. Zobacz!

-Jak przyjechaliśmy na miejsce, to na zamku nie było żadnego ogrodzenia ani stróża, który pilnuje obiektu – wyjaśnia Błażej Klinkosz. – Tabliczek zakazu wstępu tez nie było, wiec wejść można było normalnie, a widzieliśmy tam sporo ludzi, wiec stwierdziliśmy, ze po prostu wejdziemy i nagramy mixa.

„BimBo” zapowiada też, że będzie nagrywał kolejne tzw. sety na Kaszubach. Aktualnie ma 3 pomysły, dotyczące kaszubskich miejsc, gdzie można byłoby stworzyć „Video Live Mix”. Jak podkreśla, nagranie na zamku w Łapalicach przyjęło się i dostaje mnóstwo pytań o kolejne. Co moglibyście mu zaproponować? Czekamy na Wasze komentarze!

 

2 komentarze

  1. Mozna gdzieś pobrać tego seta ? 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*