Region. Uwierzycie? Nowy kaszubsko-góralski przebój Sstonkii niebawem!

Region. Uwierzycie? Nowy kaszubsko-góralski przebój Sstonkii niebawem!

Tęsknicie za kaszubsko-góralskimi utworami Sstonkii, czyli Karoliny Stankowskiej? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Za około 2 tygodnie należy spodziewać się premiery jej nowej piosenki „Biegam za Tobą”. Kaszubskiej piosenkarce będzie towarzyszyć znany już na Kaszubach góral Zbyszek Tatar oraz raper Edzio. Które zakątki pow. kartuskiego tym razem zobaczymy w teledysku?

Za Karoliną Stankowską, regionalistką, znaną jako Kaszubska Influencerka oraz Sstonkaa, nawet nam trudno nadążyć. Niedawno pisaliśmy o jej nowym teledysku, nagranym w Kartuzach, nawiązującym do lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Okazuje się, że na zaawansowanym etapie są również prace nad kolejnym nowym klipem – znów będzie to piosenka kaszubsko-góralska, podobnie jak dwa poprzednie przeboje Sstonkii. Nagrania do „Biegam za Tobą”, bo taki będzie nosić tytuł, realizowano w Sławkach, Goręczynie, Ostrzycach i Chmielnie, a premiery należy spodziewać się za około 2 tygodnie.

Reklamy

Zobacz również: Region. Właśnie zawrzało na YouTube! „Kręta Droga” już do obejrzenia!

Karolinie Stankowskiej ponownie towarzyszyć będzie uwielbiany przez kaszubskich fanów Sstonkii góral Zbyszek Tatar, a także… słynny raper Edzio. Tym samym w nowym kaszubsko-góralskim utworze należy spodziewać się elementów rapu i reggae. Poniżej jeden z jego autorskich teledysków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*