JASS & ONE

JASS & ONE chce wydać płytę – wesprzyj projekt! [WIDEO]

Grupa Jass & One z Kaszub planuje wydać debiutancką płytę. Pieniądze na pokrycie kosztów zespół usiłuje zdobyć za pośrednictwem działań crowdfundingowych na portalu polak.potrafi.pl. Zostało 30 dni do zakończenia zbiórki. Warto wesprzeć ten projekt i sypnąć groszem!

Jass-One

Zdjęcie 1 z 1

Fot.: archiwm zespołu

JASS & ONE to grupa muzyków pochodzących z Kaszub. Pochodzą z okolic Żukowa i Kartuz, ich pierwszy wspólny projekt, który teraz chcą zarejestrować na debiutanckim krążku, to 12 kompozycji S. Matuszaka do wierszy ks. J. Twardowskiego. Pokryli już koszty nagrań, miksów i masteringu. Dzięki pomocy OKiS Żukowo udało się zrealizować pozostałe pięć piosenek oraz teledysk. Pozostaje kwestia wydania materiału, na co nie starcza im funduszy. Koszt wydania albumu jest duży, dlatego na platformie polakpotrafi.pl chcą uzyskać kwotę, która pokryje proces tłoczenia i wydania płyty.

Każdy może wesprzeć projekt i jednocześnie stać się współproducentem: https://polakpotrafi.pl/projekt/jass-one-plyta?utm_source=projects

Wpłata 50 zł to nagroda w postaci egzemplarza płyty z podpisami członków zespołu – oczywiście jeśli uda się zebrać założoną kwotę warunkującą realizację projektu na PolakPotrafi.pl, gdzie obowiązuje zasada „wszystko albo nic”. Jeśli do 6 stycznia nie uda się ociągnąć zakładanego celu finansowego, wówczas wspierający otrzymają zwrot swoich wpłat w całości.

Reklamy

Trudno jest przypisać muzykę JASS&ONE do konkretnego gatunku. Różnorodność osób i ich wpływ na aranżację sprawiają, że ma się do czynienia z pewnego rodzaju, muzycznym eklektyzmem. Pozwalają sobie na eksperymentowanie, stworzyli coś nietuzinkowego, ale bez nadęcia i patosu, który często towarzyszy poezji śpiewanej. Oprócz Sławomira Matuszaka- kompozytowa i inicjatora projektu, w skład zespołu wchodzą: Artur Wolski – gitara solowa, Jarosław Bielawski – perkusja, Romek Kryszewski – bas oraz trzy wokalistki – Marcelina Zapotoczna, Monika Dejk-Ćwikła i Paulina Małek.

Skomentuj: JASS & ONE chce wydać płytę – wesprzyj projekt! [WIDEO]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*