Kartuzy. Był poszukiwany za kradzież z włamaniem. Złapali go z narkotykami

Kartuzy. Był poszukiwany za kradzież z włamaniem. Złapali go z narkotykami

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 35-latka, który był poszukiwany w celu odbycia kary 40 dni pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Ponadto mundurowi znaleźli przy nim 20 gramów amfetaminy. 35-latek najbliższy czas spędzi w areszcie, a dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3-ech lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek kartuscy policjanci zdobyli informację o miejscu przebywania osoby, która od pewnego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 35-letni mieszkaniec pow. kartuskiego został skazany przez sąd na karę 40 dni pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Podczas czynności mężczyzna wykazywał wyraźne oznaki zdenerwowania. Jak się okazało, przy zatrzymanym mundurowi znaleźli 20 gramów amfetaminy.

Reklamy

Policjanci doprowadzili zatrzymanego do kartuskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co grozi kara nawet do 3-ech lat pozbawienia wolności. W sobotę 35-latek, zgodnie z wcześniejszym wyrokiem sądu, trafił do zakładu karnego, w którym będzie odbywał zaległą karę 40 dni pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*