Żukowo. Był poszukiwany przez policję. Wpadł z narkotykami i tzw. tabletkami MDMA

Żukowo. Był poszukiwany przez policję. Wpadł z narkotykami i tzw. tabletkami MDMA

W minioną sobotę kartuscy policjanci zatrzymali 35-latka, który okazał się poszukiwanym w celu odbycia kary roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Ponadto podczas kontroli jego samochodu i mieszkania policjanci zabezpieczyli 600 gramów marihuany, 2 kg amfetaminy i blisko 800 tabletek MDMA.

W sobotę przed północą policjanci z Żukowa zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volvo, którym podróżował 35-letni mieszkaniec Trójmiasta. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze roku i ośmiu miesięcy za popełnione w przeszłości przestępstwo.

Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli przy nim 25 gramów amfetaminy oraz 10 sztuk nieznanych tabletek. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na obecność substancji odurzających.

Reklamy

Dodatkowo podczas kontroli mieszkania 35-latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli w nim 600 gramów marihuany, 2 kg amfetaminy i blisko 800 tabletek MDMA. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do badań biegłemu sądowemu.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do kartuskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania oraz wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj 35-latek zostanie przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok i osiem miesięcy za wcześniejsze przestępstwo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*